Lean Summit Czechoslovakia 2024

Lean Summit 2024: Zvyšte svoji excelentnost! Lean Summit 2024 je akce, která spoluorganizuje i FBE – For Business Excellence. Přidejte se k nám na transformační cestě, na které se setkávají lídři v odvětví, inovátoři a experti, aby prozkoumali špičkové metody Lean, řízení procesů a dokonalost projektů. O Summitu Lean Summit 2024 není jen konference, je [...]

Lean Summit 2024: Zvyšte svoji excelentnost!

Lean Summit 2024 je akce, která spoluorganizuje i FBE – For Business Excellence. Přidejte se k nám na transformační cestě, na které se setkávají lídři v odvětví, inovátoři a experti, aby prozkoumali špičkové metody Lean, řízení procesů a dokonalost projektů.

O Summitu

Lean Summit 2024 není jen konference, je to dynamická platforma navržená tak, aby umožnila vašemu zlepšovatelskému úsilí tak kýžený úspěch. Ponořte se do široké palety inspirativních streamů, praktických workshopů a poutavých diskusí vedených průkopníky v tomto odvětví.

Proč se zúčastnit?

  • Inovativní příběhy: Získejte přehled v nejnovějších trendů, strategiích a nástrojů formujících Lean metodologie, dokonalost procesů a řízení projektů.
  • Příležitosti pro vytváření spolupráce: Spojte se s lídry v odvětví, kolegy profesionály a potenciálními spolupracovníky a posilujte cenné vztahy, které přesahují rámec summitu.
  • Praktické workshopy: Ponořte se do interaktivních workshopů, které poskytují praktické poznatky, vybaví vás implementací principů Lean a dosažením dokonalosti procesů.
  • Příběhy o úspěchu: Poslechněte si z první ruky od organizací, které úspěšně implementovaly postupy Lean, přičemž se poučili ze svých výzev a vítězství.

Klíčová témata

1. Procesní dokonalost (Process Excellence)

Posilněte svůj růst: Zaměřte se na dokonalost procesů, abyste zajistili bezproblémové řízení organizace.

📊 Prozkoumejte 👉 klíčovou roli dokonalosti procesů při řízení strategického růstu v rámci organizací.

🚀Získejte 👉 přehled o výhodách optimalizace procesů jako katalyzátoru neustálého zlepšování 👉 ve všech vašich každodenních činnostech a podpůrných procesech, ve všem, co děláte.

🚀 Odhalte tajemství dosažení provozní efektivnosti a dokonalosti prostřednictvím optimalizovaných procesů.

2. Agilní transformace

Agile odemyká rychlost a inovace!

Agile není jen metodologie; je to způsob myšlení, který umožňuje týmům rychle se přizpůsobit změnám, zaměřit se na poskytování skutečné hodnoty a vytvářet produkty, které zákazníci milují. Rozlučte se se zastaralými procesy a přivítejte dynamický pracovní tok, díky kterému je každý sprint výhrou.

3. Rozhodnutí založená na datech

Jak může rozhodování založené na datech přinést transparentnost a jistotu do rozhodovacího procesu?

Analýza dat je spolehlivým průvodcem při hledání základních příčin poruch, stabilizaci procesů, navrhování nových produktů nebo jejich optimalizaci. Nabízí široké spektrum technik od jednoduchých grafů až po využití umělé inteligence.

4. Rozvoj kultury

Kultura vždy vítězí – Jak ji změnit na stroj, který pohání vaše štíhlé a neustálé zlepšování?

Lean je kultura. Nástroje vám dají projekt. Kultura vám umožní neustále se zlepšovat. Pomozte rozvíjet Lean potenciál na organizační i osobní úrovni. Inspirujte se osvědčenými postupy od úspěšných společností. Uvolněte nekonečný proud nápadů. Podělte se o své zkušenosti s ostatními podobně smýšlejícími lidmi. Připojte se k proudu rozvoje kultury.

STREAM BLOK FBE: Procesní dokonalost (Process Excellence)

10:50 – 12:00

Strategie– není domeček z karet, ale pevný základ společnosti

Proč většina strategií zůstává a umírá v PowerPoint prezentacích? Co společnost skutečně potřebuje, aby úspěšně přenesla priority z papíru na činy? Učme se ze zkušeností jiných.

Fotka Jiřího Novotného, riaditeľa Frankische industial pipe ČR

Jiří Novotný

Chief Operations Officer
FRÄNKISCHE Industrial Pipes

13:30 – 14:40

Transformace = třídní nepřítel? Nebo nový stimul do života firmy?

Mnoha vstávají vlasy hrůzou už jen při zmínce o transformaci procesů. Někdy iniciativa vychází z přesvědčení, jindy z nezbytnosti. V obou případech je důležité postavit se k tomu čelem. Zejména když se trh rychle mění… Zažijte s námi transformaci procesů, která jedné společnosti přinesla nový život.

Fotka Štefana Kováča, Business Project riaditeľa UP Slovensko

Štefan Kováč
Business Project Director
Up Slovensko

15:00 – 16:10

Cesta k maximální produktivitě: efektivní údržba, 5S a více.

Můžeme tvrdit, že údržba je jakýmsi základním kamenem efektivnosti a nezbytností pro plynulou výrobu? Proč je pak v mnoha podnicích často přehlížena a odsouvána na vedlejší kolej? Přidejte se k rozhovoru s našimi hosty a zjistěte, jak můžeme dosáhnout dokonalosti pracovního prostoru. A tady dodejme, že 5S není cílová rovinka!

Lector Peter Elbert

Peter Elbert
Konzultant
FBE – For Business Excellence

16:30 – 17:40

Projektové řízení Lean transformace. 

Zapojme váš projektový mozek a smysly do udržitelného poskytování štíhlé transformace. Jak neskončit Lean cestu jen s bílými tabulemi.

Prozkoumejte klíčovou roli nástrojů projektového řízení při dosahování udržitelného úspěchu a vyhněte se nástrahám povrchní implementace Lean. Poučme se ze zkušeností – případová studie.

Fotka riaditeľky a CFO spločnosti Slovenské cukrovary, s.r.o

Ružena Brádňanová
Managing Director, CFO
Slovenské cukrovary, s.r.o.
AGRANA Group

VÝSTUPY STREAMU FBE – PROCESS EXCELLENCE

  • Posuďte zralost procesu a změny, abyste vyvinuli správný transformační přístup.
  • Podporujte synergie metodologií CI a automatizace, abyste znásobili výsledky.
  • Rozvíjejte schopnost zaměstnanců neustále zlepšovat.
  • Vytvořte a realizujte plán projektu udržitelné implementace Lean metod v celé firmě a v rámci skupiny.Čeká Vaši firmu transformace nebo aktuálně jí procházíte? Zlepšujete procesy a chcete být ještě lepší? Těšíme se na Vás na Lean Summitu nebo na jiných fórech, při setkáních nebo v rozhovorech.

REGISTRUJETE SE ZDE

Máte zájem o naše služby?

Napište nebo zavolejte