Vzdělávací programy na míru

Realizujeme vzdělávací programy na míru podle potřeb klientů. Dokážeme propojit nastavení procesů s dovednostmi z oblasti soft skills (měkkých dovedností).

Soft Skills

Programy zaměřené na rozvoj dovedností.

Kurzy pro management

Rozvíjíme vedoucí pracovníky v manažerských a vůdčích dovednostech. Pořádáme kurzy vedení spolupracovníků, efektivní komunikace, vedení změn, řešení problémů, motivování, organizování, vedení porad, prezentace, sebeřízení, optimalizace procesů, apod.

Kurzy pro personální oddělení

Pro personalisty nabízíme kurzy z oblasti motivace, vzdělávání zaměstnanců, vedení zaměstnaneckých rozhovorů a pracovních pohovorů s kandidáty.

Teambuilding

Pro naše klienty realizujeme taktéž teambuildingy menšího či většího charakteru v outodoor či indoor prostředí. Teambuildingy, pokud jsou vedené profesionálně, jsou efektivním nástrojem na utužení kolektivu, posílení loajality firmy či naplnění speciálních zadaných firemních cílů.

Kurzy komunikace a osobnostního rozvoje

Jsme specialisté na komunikaci, prezentování, koučování, kreativitu a jiné kurzy na rozvoj osobnosti. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky.

Tréninky pro Klientská centra a CC

Specializujeme se na rozvoj call center. Pokrýváme celé spektrum potřeb od kurzů telefonních dovedností, prodeje a retencí po telefonu, přes trénink a koučování manažerů a supervizorů až po kalibraci hodnocení hovorů a optimalizaci procesů a postupů v CC.

Kurzy obchodních dovedností

Věnujeme se vzdělávání, stínování a koučování v obchodních dovednostech. Kurzy naučí technikám prodeje, argumentaci, přesvědčivé prezentaci, vystupování, vyjednávání s obtížnými klienty, zásadám úspěšného prodeje a optimalizaci obchodních procesů

Zákaznícká orientace a komunikace

Zaměřujeme se na vzdělávání zaměstnanců v komunikačních dovednostech. Naučíme je profesionálně komunikovat osobně, po telefonu, e-mailem i na sociálních sítích, předcházet sporům i řešit konflikty s kolegy a spolupracovníky.

Hard Skills

Programy zaměřené na zlepšování procesů.

Systémy zlepšování procesů

Pomůžeme vám optimalizovat a zvýšit efektivitu a produktivitu vašich firemních procesů – ve výrobě, administrativě i službách. Konzultacemi, workshopy, kurzy a projekty zaměřenými na zlepšování procesů společně dosáhneme zvýšení vaší efektivnosti a konkurenceschopnosti.

Strategické plánovaní

Na jednotlivých workshopech naši lektoři moderují a vedou vaše manažery aktivitami na strategické plánování a zvyšování výkonnosti vaší společnosti.

Lean Management

V rámci našich workshopů a kurzů uvádíme do praktického používání metody a nástroje optimalizace a zlepšování procesů Lean. Do této kategorie patří nástroje jako např. Kaizen, VSM, Ishikawa diagram, rozhodovací matice, matice RACI, prioritizační matice apod.

Six Sigma

Nabízíme ucelené a praktické studijní programy Yellow Belt, Green Belt a Black Belt, které svou kvalitou vyučujících lektorů, stukturou, náplní a rozsahem předčí konkurenční produkty.

Nástroje zlepšování procesů

V rámci našich workshopů a kurzů uvádíme do praktického používání metody a nástroje optimalizace a zlepšování procesů, jako jsou Lean Six Sigma, Kaizen, VSM, riziková analýza FMEA, statistické metody, EFQM i různé nástroje přenášení požadavků klienta do procesů.

Statistické metody zlepšování procesů

Na praktických civčeních vás naši lektoři provedou základními i pokročilými statistickými metodami s důrazem na využití při optimalizaci procesů a řízení společnosti.

Projektové řízení

Na praktických příkladech ve formě vašich vlastních projektů vás naučíme základní i pokročilé techniky project managementu.

Máte zájem o kurzy, tréninky, rozvojové programy vytvořené pro vás  na míru v oblasti soft skills?

Kateřina Kotoušová
Business Development Manager

Notice: Undefined index: image in /home/www/fbe.cz/www/fbe.cz/wp-content/themes/fbe/vc-modules/outputs/contacts.php on line 12

Notice: Undefined index: name in /home/www/fbe.cz/www/fbe.cz/wp-content/themes/fbe/vc-modules/outputs/contacts.php on line 17

Notice: Undefined index: position in /home/www/fbe.cz/www/fbe.cz/wp-content/themes/fbe/vc-modules/outputs/contacts.php on line 18

Notice: Undefined index: tel in /home/www/fbe.cz/www/fbe.cz/wp-content/themes/fbe/vc-modules/outputs/contacts.php on line 20

Notice: Undefined index: email in /home/www/fbe.cz/www/fbe.cz/wp-content/themes/fbe/vc-modules/outputs/contacts.php on line 21
Dana Kodešová
Business Development Manager

Máte zájem o kurzy, tréninky, rozvojové programy vytvořené pro vás  na míru v oblasti hard skills?

Marcel Flemr
Business Development Manager

Máte zájem o naše služby?

Napište nebo zavolejte