Milan Bobek

Věřte lidem více, než důvěřují sami sobě a chtějte po nich o něco víc, než by se odvážili sami.“ (M. Bobek – jeho učebnice Práce s lidmi) 

Je projekt manažerem a partnerem konzultační firmy FBE Praha, lektorem celostního osobního rozvoje a manažerských i komunikačních dovedností a mezinárodně akreditovaným koučem EMCC Global na 2. nejvyšší úrovni Senior Practitioner level. 

Dále je supervizorem koučů, konzultantem procesního zlepšování, zvyšování produktivity a zavádění systémů ŘLZ, dlouholetým vyučujícím na nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR NEWTON University, psychologem, tvůrcem rozmanitých seberozvojových zážitkových cvičení, metodikem vzdělávání dospělých, moderátorem strategických, řešících a tvůrčích workshopů a autorem testu kreativity a inovativnosti Creatixo. 

Od roku 2004 vede vysoce ceněné dlouhodobé mezinárodně akreditované výcviky v koučování, seberozvoji a v efektivní práci s lidmi s více než 1.000 absolventy v 87 skupinách.

Vystudoval telekomunikace na VUT Brno, strategické řízení lidských zdrojů na Sheffield Hallam University a jednooborovou magisterskou psychologii na FF UK Praha, kde dokončuje doktorskou Ph.D. práci. Kromě tříletého kurzu v systemickém koučování absolvoval dva pětileté výcviky v Gestalt terapii a psychoterapii zaměřené na tělo. Je autorem několika knih, skript a dalších publikací z oblasti koučování a seberozvoje.

Je kapitánem námořní jachty (čili 12 námořních mil od pobřeží vás může oddat, ale také vás předat pobřežní stráži k přesunu do vazby), lyžařem, kiterem a také jej můžete potkat na koloběžce tažené psím spřežením dvou bílých švýcarských ovčáků v Klánovickém lese či na stezkách Českého ráje. 

Vybrané reference: Komerční banka, WITTE AutomotiveJungheinrich, iMi Partner, Volkswagen Financial ServicesFosfa, Kaufland, BILLA, Raiffeisenbank, ČEZ, ČSOB, Česká národní banka, Suntel Group,…a další.

  • Individuálnímu koučování top a středního managementu a manažerské supervizi
  • Zaměřuji se na všechny oblasti profesionálního a osobnostního rozvoje, dosahování cílů a zlepšování firemních procesů
  • Moderování a facilitaci skupinové práce a mediaci
  • Vedení krátkodobých a dlouhodobých výcviků v koučování, moderování a socioterapii, jakož i supervizi jiných koučů

Máte zájem o naše služby?

Napište nebo zavolejte