Jaroslav Dvořák

Motto: “ochota  zkoušet nové věci, nebát se selhání, dostatečná vytrvalost a schopnost obklopit se úspěšnými lidmi, jsou pro osobní rozvoj klíčové“

Je absolventem Fakulty architektury VUT v Brně. Osm let pracoval jako poradce v oblasti financí. Vedl tým obchodníků v oblasti služeb. Je autorem  celé řady komplexních vzdělávacích projektů pro obchodníky a manažery. Zabývá se tvorbou scénářů výukových videí. Mimopracovně je aktivním hasičem, vášnivým slováckým folkloristou a komunálním politikem.

Lektor a konzultant pro oblast : 

  •  Obchodní dovednosti
  •  Telefonování pro call centra a infolinky
  •  Manažerské dovednosti
  •  Práce se stresem a prevence vyhoření
  •  Osobní rozvoj

Pracuje  s  vtipem, nadhledem, využívá množství příkladů z praxe, využívá metodu zážitků, her. To vše zabaleno do neformální, přátelské a uvolněné atmosféry. Jeho kurzy hodnotí účastníci jako „výživné a osvěžující“.

Díky silnému motivačnímu podtextu je oslovován společnostmi, které potřebují restart nebo  dobít baterky svým spolupracovníkům. Dokáže pracovat s jednotlivci, malou skupinou obchodníků nebo manažerů, ale také s několikatisícovým publikem.

Vybrané reference: 

OBI, KAUFLAND, BILLA, FRUJO, APEK, ČSOB stavební, Komerční banka, OBI, Česká spořitelna, Just, Essens, Fincentrum, HypoPortal, Fincentrum reality, realitní skupina StingStabilo, Letiště Praha, Čedok, Rossmann, Spolana.

Máte zájem o naše služby?

Napište nebo zavolejte