Systémy zlepšování procesů

Pomůžeme vám optimalizovat a zvýšit efektivitu a produktivitu vašich firemních procesů - ve výrobě, administrativě i službách. Konzultacemi, workshopy, kurzy a projekty zaměřenými na zlepšování procesů společně dosáhneme zvýšení vaší efektivnosti a konkurenceschopnosti.

Strategické plánovaní

Na jednotlivých workshopech naši lektoři moderují a vedou vaše manažery aktivitami na strategické plánování a zvyšování výkonnosti vaší společnosti.

Lean Management

V rámci našich workshopů a kurzů uvádíme do praktického používání metody a nástroje optimalizace a zlepšování procesů Lean. Do této kategorie patří nástroje jako např. Kaizen, VSM, Ishikawa diagram, rozhodovací matice, matice RACI, prioritizační matice apod.

Six Sigma

Nabízíme ucelené a praktické studijní programy Yellow Belt, Green Belt a Black Belt, které svou kvalitou vyučujících lektorů, stukturou, náplní a rozsahem předčí konkurenční produkty.

Nástroje zlepšování procesů

V rámci našich workshopů a kurzů uvádíme do praktického používání metody a nástroje optimalizace a zlepšování procesů, jako jsou Lean Six Sigma, Kaizen, VSM, riziková analýza FMEA, statistické metody, EFQM i různé nástroje přenášení požadavků klienta do procesů.

Statistické metody zlepšování procesů

Na praktických civčeních vás naši lektoři provedou základními i pokročilými statistickými metodami s důrazem na využití při optimalizaci procesů a řízení společnosti.

Projektové řízení

Na praktických příkladech ve formě vašich vlastních projektů vás naučíme základní i pokročilé techniky project managementu.