Leadership

Nabízíme ucelený rozvojový plán Leadershipu, skládající se z dílších modulů, vedoucích k profesní excelentnosti na manažerských pozicích.

Kurzy pro management

Rozvíjíme vedoucí pracovníky v manažerských a vůdčích dovednostech. Pořádáme kurzy vedení spolupracovníků, efektivní komunikace, vedení změn, řešení problémů, motivování, organizování, vedení porad, prezentace, sebeřízení, optimalizace procesů, apod.

Kurzy pro personální oddělení

Pro personalisty nabízíme kurzy z oblasti motivace, vzdělávání zaměstnanců, vedení zaměstnaneckých rozhovorů a pracovních pohovorů s kandidáty.

Teambuilding

Pro naše klienty realizujeme taktéž teambuildingy menšího či většího charakteru v outodoor či indoor prostředí. Teambuildingy, pokud jsou vedené profesionálně, jsou efektivním nástrojem na utužení kolektivu, posílení loajality firmy či naplnění speciálních zadaných firemních cílů.

Kurzy komunikace a osobnostního rozvoje

Jsme specialisté na komunikaci, prezentování, koučování, kreativitu a jiné kurzy na rozvoj osobnosti. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky.

Tréninky pro Klientská centra a CC

Specializujeme se na rozvoj call center. Pokrýváme celé spektrum potřeb od kurzů telefonních dovedností, prodeje a retencí po telefonu, přes trénink a koučování manažerů a supervizorů až po kalibraci hodnocení hovorů a optimalizaci procesů a postupů v CC.

Kurzy obchodních dovedností

Věnujeme se vzdělávání, stínování a koučování v obchodních dovednostech. Kurzy naučí technikám prodeje, argumentaci, přesvědčivé prezentaci, vystupování, vyjednávání s obtížnými klienty, zásadám úspěšného prodeje a optimalizaci obchodních procesů

Zákaznícká orientace a komunikace

Zaměřujeme se na vzdělávání zaměstnanců v komunikačních dovednostech. Naučíme je profesionálně komunikovat osobně, po telefonu, e-mailem i na sociálních sítích, předcházet sporům i řešit konflikty s kolegy a spolupracovníky.