okraj
FBE logo sk FBE Bratislava
 
 
Lektor a konzultant Lean Six Sigma

Vzdělávací a poradenská společnost FBE Praha, s.r.o. - For Business Excellence, s působností po celé České republice a na Slovensku, hledá pro rozšíření svého týmu zkušeného profesionála na vedení poradenských a tréninkových projektů v oblasti zlepšování procesů a rozvoje „hard skills“.

Náplň práce
Náplní práce je zejména: vedení konzultačních programů na zlepšování procesů u klienta, řízení projektů, realizace konzultací, vlastní lektorská činnost, moderování zlepšovacích workshopů, spolupráce s ostatními lektory a konzultanty, vytváření programů na míru potřeb zákazníka, jednání s klienty, realizace ukázkové výuky, psaní nabídek a zpráv z projektů.

Požadavky:
VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B, znalost metod a postupů Six Sigma, Lean managementu, projektového a procesního řízení, statistických metod, TQM, EFQM, 8D, Kaizen, apod. Certifikát Green Belt výhodou. Organizační, lektorské a moderační schopnosti, komunikativnost a autoritativnost, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, proaktivita, časová a cestovní flexibilita. Praxe v oboru je nutností. Součástí zácviku je proškolení v metodách zlepšování procesů v našem Bratislavském tréninkovém centru.

Zájemci mohou zasílat své strukturované životopisy s fotografií, motivačním dopisem, seznamem referencí a projektů, jichž se účastnili, na adresu tereza.jakubkova@fbe.cz (Bližší informace poskytne na tel. 602 196 468 Milan Bobek).

 
• Veřejné kurzy
 
Veřejné kurzy
 
• Partneři
 

SPINFBE je zakládajícím členem mezinárodní sítě poradenských firem SPIN.

U2Konzultační společnost U Quadrat je partnerem FBE pro Německo, Rakousko a Švýcarsko.

PMFJsme členy PMF, největší HR komunity v České republice.
 
• Přehled tréninkových kurzů a workshopů
 
Prehled_kurzu_dlazdice